Produkt dnia
OCHRANIACZ KLATKI PIERSIOWEJ DAINESE CHEST L2 M
OCHRANIACZ KLATKI PIERSIOWEJ DAINESE CHEST L2 M

236,00 zł

Cena regularna: 295,00 zł

szt.
DOMINO ROLGAZ ROLLGAZ XM2
DOMINO ROLGAZ ROLLGAZ XM2

299,00 zł

Cena regularna: 379,00 zł

szt.
CAPIT KOCE GRZEWCZE SUPREMA SPINA M/XL NIEBIESKIE
CAPIT KOCE GRZEWCZE SUPREMA SPINA M/XL NIEBIESKIE

1 739,00 zł

Cena regularna: 1 800,00 zł

szt.
OKULARY SKULL RIDER LORENZO JL99
OKULARY SKULL RIDER LORENZO JL99

130,00 zł

Cena regularna: 240,00 zł

OKULARY SKULL RIDER LORENZO JL99 ITALY
OKULARY SKULL RIDER LORENZO JL99 ITALY

192,00 zł

Cena regularna: 240,00 zł

szt.
CAPIT KOCE GRZEWCZE SUPREMA SPINA M/XL CZARNE
CAPIT KOCE GRZEWCZE SUPREMA SPINA M/XL CZARNE

1 739,00 zł

Cena regularna: 1 800,00 zł

szt.
KASK SUOMY STELLAR PLAIN MATT BLACK M XL
KASK SUOMY STELLAR PLAIN MATT BLACK M XL

850,00 zł

Cena regularna: 999,00 zł

BONAMICI RACING SETY RACE DUCATI PANIGALE V4/V4S/V4R 2018-
BONAMICI RACING SETY RACE DUCATI PANIGALE V4/V4S/V4R 2018-

2 999,00 zł

Cena regularna: 4 199,00 zł

szt.
Polityka prywatności

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

 1. ACHTELIK P.P.H.U. Marcin Achtelik (NIP: 6470513970, REGON: 271624756) z siedzibą w Rybniku (ul. Wodzisławska 32, 44-200, Rybnik) jako Administrator danych osobowych sklepu internetowego motofashion.com.pl, dokłada wszelkiej staranności w aby dane osobowe udostępniane przez Użytkowników były chronione przed niepowołanym dostępem i były przetwarzane zgodnie z prawem i w zakresie zgody udzielonej przez Użytkownika. Administrator przestrzega postanowień ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997 Nr 133, poz 883 z późn. zm). W wypełnia obowiązki z niej wynikające nałożone na nią jako na Administratora danych osobnych, przy szczególnym uwzględnieniu uprawnień Użytkowników do wglądu do ich własnych danych, żądania ich aktualizacji i usunięcia oraz prawo wniesienia sprzeciwu w przypadkach określonych w przepisach powyżej wskazanej ustawy.

 2. Informacje zawarte w logach systemowych mogą zawierać różne dane, np. adres IP. Użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystywanie wyłącznie w celach technicznych oraz do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Dane powyższe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie obowiązujących przepisów prawa w razie naruszenia praw Administratora, próby włamania lub innego działania na jej szkodę.

 3. Dane osobowe w sklepie internetowym Motofashion przetwarzane są przez Administratora zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (art. 6 ust. 1 RODO) oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”).

 

DANE OSOBOWE

 

 1. ACHTELIK P.P.H.U. Marcin Achtelik jako administrator danych osobowych zastrzega sobie prawo do przetwarzania danych osobowych Użytkowników w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (dalej Ustawa) oraz na wysyłanie przez Wind-Snow-Moto s.c. na podany przez Użytkownika przy rejestracji adres poczty elektronicznej treści informacyjnych oraz treści o charakterze informacji handlowej pochodzących od Administratora lub jego partnerów, po uprzednim wrażeniu przez Użytkownika na to zgody. Cele i zakres przetwarzanych danych osobowych określa każdorazowo zakres zgód oraz uzupełnionych danych, w szczególności przesłanych za pomocą odpowiednich formularzy.

 2. Dane osobowe Użytkowników przetwarzane będą w celach marketingowych oraz w prawnie usprawiedliwionym celu Motofashion.com.pl, tj. marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług, jak również w celach informacyjnych, statystycznych, badania rynku oraz zachowań i preferencji Użytkowników z przeznaczeniem wyników tych badań na potrzeby polepszenia jakości usług świadczonych przez Administratora danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 3. Dane osobowe Użytkownika oraz inne informacje zawarte w formularzach rejestracyjnych wykorzystywane będą przez ACHTELIK P.P.H.U. Marcin Achtelik do zawarcia, zmiany, rozwiązania umowy z Użytkownikiem oraz świadczenia usług, w tym przekazywania informacji i komunikatów dotyczących i związanych ze świadczonymi usługami, w tym informacji i materiałów dotyczących tematyki Sklepu internetowego motofashion.com.pl.

 4. Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, ale brak zgody na przetwarzanie danych osobowych oznaczonych, jako obligatoryjne, uniemożliwi wykonywanie usług i realizację umów przez ACHTELIK P.P.H.U. Marcin Achtelik. Zgody te mogą być w każdej chwili cofnięte, poprzez wysłanie takiego żądania na adres poczty elektronicznej lub miejscowy ACHTELIK P.P.H.U. Marcin Achtelik podany w Regulaminie.

 5. Dane udostępniane są jedynie w celu realizacji zamówienia i umów o świadczenie usług drogą elektroniczną (Firmie Kurierskiej i Operatorowi Płatności online świadczącym usługi na rzecz ACHTELIK P.P.H.U. Marcin Achtelik). Dane osobowe zgromadzone przez ACHTELIK P.P.H.U. Marcin Achtelik mogą być także udostępnione:

           - odpowiednim organom państwowym na ich żądanie na podstawie odpowiednich przepisów prawa,

           - innym osobom i podmiotom – w przypadkach przewidzianych przez przepisy prawa.

 1. Udostępnienie danych osobowych innym podmiotom może nastąpić wyłącznie za wcześniej wyrażoną zgodą Użytkownika, którego dane dotyczą.

 2. Użytkownikowi przysługuje prawo do kontroli przetwarzania danych, które jego dotyczą, zawartych w zbiorach danych, a zwłaszcza prawo do:

  - dostępu do swoich danych osobowych, dokonywania uzupełnienia oraz poprawiania danych poprzez zgłoszenie takiego żądania ACHTELIK P.P.H.U. Marcin Achtelik,

  - żądania czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane,

  - sprzeciwu wobec przetwarzania ich danych osobowych – w przypadkach przewidzianych przepisami prawa – oraz prawo żądania ich usunięcia, gdy staną się one zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane.

 1. Powierzone dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa: Ustawie, ustawie z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 roku w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne, służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024).

 2. ACHTELIK P.P.H.U. Marcin Achtelik stosuje środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych osobowych odpowiednią do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną, a w szczególności zabezpiecza dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, przetwarzaniem z naruszeniem ustawy oraz zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.

 3. W przypadku uzyskania przez ACHTELIK P.P.H.U. Marcin Achtelik wiadomości o korzystaniu przez Użytkownika z usługi świadczonej drogą elektroniczną niezgodnie z Regulaminem lub z obowiązującymi przepisami (niedozwolone korzystanie), ACHTELIK P.P.H.U. Marcin Achtelik może przetwarzać dane osobowe Użytkownika w zakresie niezbędnym do ustalenia jego odpowiedzialności.

Kupuj na raty

    

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl